www.tt.ee
[bb.tt.ee]  [helpdesk.tt.ee]  [www.saaremaa.ee] 

»Avaleht
»Uudised ja teated
»Teetormaja üldinfo

»Foorum
»Veebikaamerad

»Postkast


Teenused
»Sissejuhatus
»Kolmikpaketid ja IPTV
»Telefoniteenused
»Valvekaamerad


  

Teetormaja

Internetiteenused

Teetormaja OÜ osutab Interneti püsiühenduse teenust Saare maakonna suuremates asustatud punktides ja nende lähiümbruses alates aastast 1995. Pakume Internetti vask- ja optiliste kaablite kaudu ning kiirete raadiolinkide vahendusel. Teetormaja Internetiteenuse võib edastava meedia alusel jagada Raadiointernetiks ja Kortermaja Internetiks. Alates 2005 aasta suvest pakume ka Internetipõhist (VoIP) Telefoniteenust.

Kortermaja Internet

Optilise võrguga on kaetud Kuressaare linna suuremad elamurajoonid. Magistraalvõrk on ehitatud kiirusel 10Gb/s ja seetõttu saame pakkuda väga hea kvaliteedi ja hinnaga ühendusi. Kortermaja Internet on soodsa hinnaga kiire püsiühendus nõudlikule kliendile. Selline ühendus ei nõua lauatelefoni või telefonikaablite olemasolu, ega lisaseadmete soetamist. Lisatarkvara pole arvutisse vaja installeerida, piisab võrgukaardi olemasolust. Kliendi võrku ühendatavate arvutite arv ei ole piiratud ja kõik arvutid on Internetist tulevate rünnakute vastu automaatselt kaitstud. Kortermaja Interneti juurde on reeglina võimalik tellida ka soodne VoIP telefoniteenus. Kortermaja Internetiga liitumine Kuressaares, on juba aastaid tasuta.

Raadiointernet

Meie raadiolahendused töötavad enamasti litsentsivabas 2.4GHz või 5Ghz raadiosagedusalas. Praeguseks katab Teetormaja raadioleviala Kuressaare ning suure osa ülejäänud Saaremaast. Klientidele, kelleni ei ole jõudnud ühegi teise teenusepakkuja kaablid, soovitame Raadiointernetti. Looduslikest tingimustest sõltuvalt, saab ühendusi luua kuni 8km, tiheasustusega aladel kuni paari kilomeetri kaugusele. Raadiointernet puhul on oluline tugijaama ja kliendiseadmete vaheline otsenähtavus. Teetormaja spetsialistid paigaldavad vastuvõtuseadmed kliendi juurde sobivasse kohta ja liitumistasu sisaldab paigaldusele kuluvaid materjale, ning ühenduse viimist kliendi arvutini, või jaotusseadmeni. Kuutasu sisaldab seadmete renti. Internetiga liitumisel ei pea kliendiseadet välja ostma ja paigaldatud raadioseadmetele kehtib kogu kasutamisaja vältel Teetormaja garantii.

Telefoniteenus

Juba mõnda aega pakub Teetormaja ka telefoniteenust. VoIP telefon on mugav ja soodne lahendus, mis võimaldab loobuda suhteliselt kalli kuumaksuga lauatelefonist. VoIP telefoni kõnehinnad on enamasti soodsamad turuliidri Elioni lauatelefoni minutihindadest, eriti välismaale. Teetormaja võrgu piires on kõned tasuta (ka kõnealustustasu ei ole), mis teeb omavahelise suhtlemise eriti odavaks firmadele, kelle töötajad või kontorid ei asu ühes kohas. Kuna Teetormaja ostab teiste telefonivõrkudega sidumise teenust Linxtelecom'ilt, siis laienevad omavahelised tasuta kõned ka kõigile Linxtelecom'i abonentidele. Meie klient saab oma kasutusse eelnevalt konfigureeritud telefoniaparaadi, mis ühendatakse arvutivõrgu kaabliga. Erinevaid telefoniaparaate on võimalik valida mitmete mudelite seast ja nad näevad välja, ning neid kasutatakse nagu tavalist lauatelefoni.Soovi korral on võimalik saada ka telefoniadapter, mille taha saab ühendada tavalise- või traadita telefoni. Kuumaks sisaldab telefoni või adapteri renti ja ühtegi lisaseadet klient omale muretsema ei pea. On võimalik säilitada oma vana telefoninumber, või vajadusel saab võtta ka uue, Teetormaja numbrite seast. Kuna meil on oma telefonijaam, saame pakkuda firmadele ja miks mitte ka eraisikutele, väga kiiresti kohandatavat ja paendlikku teenust, alates teatud numbrigruppidele (näiteks mobiilidele, või tasulistele teenustele) helistamise keelamisest, kuni keeruliste firmasiseste lahendusteni. Ka Teetormaja ise kasutab juba aastaid oma kontoris ainult VoIP telefone.

 

 

Rikketeated
telefonile
45 20 200
ja
50 97 415
Või kui võimalik, siis e-posti aadressile info@tt.ee
Rikkeid likvideeritakse tööajal, laekumise järjekorras, hiljemalt teatamisele järgneva tööpäeva jooksul.

online Viirusetõrje
trendmicro.com
eset.ee
kaspersky.com

netInfo
Kokku seadmeid:1417
Mittetöötavaid:196
Statistika

Teetormaja@2007