www.tt.ee
[bb.tt.ee]  [helpdesk.tt.ee]  [www.saaremaa.ee] 


Avaleht -> Uudised, Ettepanekud, arvamused

REQ:ettepanek


helbreath foorum?
jah! 
8%
 8%  [ 3 ]
ei! 
91%
 91%  [ 32 ]
Kokku hääletusi : 35

  Autor    Thread Tee uus teema Vasta antud teemale
 koll993
Postitused: 801
500
REQ:ettepanek

ärge mõlisema hakake, kui ei sobi lock! Et teha selline foorumi osa juurde, kus saab mängudest arutleda või küsida! icon_rolleyes.gif

Postitus 30.10.2005 20:56 
 Vaata kasutaja seadeid Kommentaare Saada isiklik teade Saada e-kiri MSN     Ignoreeri  Vasta tsiteerides  
 arm2004
Postitused: 5040
4000

eem, on ju olemas mängude foorum icon_confused.gif

Postitus 30.10.2005 20:59 
 Vaata kasutaja seadeid Kommentaare Saada isiklik teade     Ignoreeri  Vasta tsiteerides  
 Positive

Nagu ma aru saan, tahad sa saada mängule Helbreath eraldi foorumit?
Ei ole sellega nõus, kuna arvan, et sellest foorumist mängivad väga vähesed seda mängu.

Postitus 30.10.2005 21:00 
  Kommentaare      Vasta tsiteerides  
 koll993
Postitused: 801
500

Ma mõtlesin jah helbreathi

Postitus 30.10.2005 21:04 
 Vaata kasutaja seadeid Kommentaare Saada isiklik teade Saada e-kiri MSN     Ignoreeri  Vasta tsiteerides  
 admin
Postitused: 4780
Administrator

tee omale mängude alla teema ja arutle seal palju tahad...

Postitus 30.10.2005 21:08 
 Vaata kasutaja seadeid Kommentaare Saada isiklik teade     Ignoreeri  Vasta tsiteerides  
 123abc
Re: REQ:ettepanek


   Tsitaat: originaali postitas koll993   
ärge mõlisema hakake, kui ei sobi lock! Et teha selline foorumi osa juurde, kus saab mängudest arutleda või küsida! icon_rolleyes.gif

Irw üksinda tahad seal helbreathi foorumis kirjutada?
Ainult üks on selle ettepaneku poolt icon_lol.gif

Postitus 30.10.2005 21:45 
  Kommentaare      Vasta tsiteerides  
 sass
Postitused: 749
500

vahepeal mängisin hb-d aga mõtetu oleks teha siia seda helbreathi foorumit. parem tee/ lase teha mängude alla sticky teemad. icon_rolleyes.gif
aga see on ainult minu arvamus

Postitus 30.10.2005 21:50 
 Vaata kasutaja seadeid Kommentaare Saada isiklik teade     Ignoreeri  Vasta tsiteerides  
 gamerhead
Postitused: 915
500

näitex mingi selline foorumi osa kus saab rääkida mingi mängu probleemist või kutsuda multiplayerit mngima ja mängu tutvustused nagu gidb.digitala.infos on we?

Postitus 30.10.2005 23:14 
 Vaata kasutaja seadeid Kommentaare Saada isiklik teade MSN     Ignoreeri  Vasta tsiteerides  
 matu


   Tsitaat: originaali postitas gamerhead   
näitex mingi selline foorumi osa kus saab rääkida mingi mängu probleemist või kutsuda multiplayerit mngima ja mängu tutvustused nagu gidb.digitala.infos on we?


on olemas ju mängu foorum, tee sinna oma teema icon_confused.gif

Postitus 30.10.2005 23:29 
  Kommentaare      Vasta tsiteerides  
 koll993
Postitused: 801
500


   Tsitaat: originaali postitas gamerhead   
näitex mingi selline foorumi osa kus saab rääkida mingi mängu probleemist või kutsuda multiplayerit mngima ja mängu tutvustused nagu gidb.digitala.infos on we?









jh umbes nii icon_rolleyes.gif

Postitus 30.10.2005 23:41 
 Vaata kasutaja seadeid Kommentaare Saada isiklik teade Saada e-kiri MSN     Ignoreeri  Vasta tsiteerides  
 Poq

Te ei saand aru et on olemas mängude foorum vä.?

Postitus 31.10.2005 00:32 
  Kommentaare      Vasta tsiteerides  
 tazavi
Postitused: 5909
4000

mis asi see üldse on?

Postitus 31.10.2005 01:22 
 Vaata kasutaja seadeid Kommentaare Saada isiklik teade Saada e-kiri MSN     Ignoreeri  Vasta tsiteerides  
 Djomka
Postitused: 450
200

nagu ma olen aru saanud, siis see peaks olema mingisugune MMORPG (massive multiplayer online role playing game)
kuna ise mänginud pole, siis ei oska hinnangut anda, aga nii eriline ta nüüd ka pole, et lihtsalt mängude teema all temast juttu ei võiks teha

Postitus 31.10.2005 02:00 
 Vaata kasutaja seadeid Kommentaare Saada isiklik teade MSN     Ignoreeri  Vasta tsiteerides  
 gamerhead
Postitused: 915
500

ma oleks küll selle poolt et tulevad igasuguste mängude ja filmide tutvustused...kuna mängu foorumi ainult reguestitakse...

Postitus 31.10.2005 08:21 
 Vaata kasutaja seadeid Kommentaare Saada isiklik teade MSN     Ignoreeri  Vasta tsiteerides  
 ParasiteGod
Postitused: 461
200


   Tsitaat: originaali postitas gamerhead   
ma oleks küll selle poolt et tulevad igasuguste mängude ja filmide tutvustused...kuna mängu foorumi ainult reguestitakse...


Täiesti haiged! icon_evil.gif

alamfoorumi nimi: Mängud
alamfoorumi kirjeldus: Kõik mängudest

Postitus 31.10.2005 08:39 
 Vaata kasutaja seadeid Kommentaare Saada isiklik teade     Ignoreeri  Vasta tsiteerides  
  Näita vanemaid postitusi:      
Tee uus teema Vasta antud teemale

Hüppa:  

Lehekülg 1, kokku 1

Eelmine teema | Järgmine teema >

Reeglid:
Sa ei saa postitada uusi teemasi
Sa ei saa vastata teemadele
Sa ei saa redigeerida oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustel